https://admins.bertasnams.lv/storage/media/2457/image.svg
https://admins.bertasnams.lv/storage/media/2457/image.svg
Par mums

SIA "Bertas Nams" dibināts 2002. gada 29. oktobrī un ir izveidojies kā nozīmīgs dalībnieks veterināro zāļu, vakcīnu, dzīvnieku barību un papildbarību vairumtirdzniecības jomā Latvijā

Galvenie darbības virzieni ir veterināro zāļu, instrumentu, dzīvnieku barību un papildbarību tirdzniecība. Lepojamies būt oficiālais pārstāvis Latvijā tādiem vadošiem starptautiskiem zīmoliem kā Josera, Virbac, Bioveta un Vetoquinol. Kā arī patiesi priecājamies sadarboties ar nozarē atpazīstamiem zīmoliem Le Vet Pharma, Bimeda, Skotan, Bio-Life, MS Schippers, cdVet, Master, GIGI, BioFaktor, JFarm, Ekspol, Flamingo, Over Group, UKAL, Ruvera, Bremer Pharma GMBH, Cat Litter Company, Pet Earth un citiem.

Bertas Nams SIA darbība tiek balstīta uz stingru misiju, vīziju un mērķiem:

Misija: Nodrošināt savus klientus ar pārbaudītiem, kvalitatīviem un inovatīviem risinājumiem dzīvnieku veselībai un labklājībai;
Vīzija: Kļūt par uzticamāko un stabilāko veterināro un zoopreču izplatītāju Latvijā;
Mērķis: Profesionāli un atsaucīgi darbinieki, kas spēj nodrošināt godīgu un cieņpilnu sadarbību.


Uzņēmums nodarbojas gan ar komercdarbību, gan, atbalsta sniegšanu suņu, zirgu sacensībām un kaķu izstādēm. Kā arī īsteno dažādus sociālos projektus, tostarp nozares speciālistu apmācības, sabiedrības izglītošanu, piedalīšanos dažādos labdarības projektos un atbalsta sniegšanu dzīvnieku patversmēm.

Ik gadu esam pārstāvēti veterinārajā konferencē, kurā uzņēmuma darbinieki satiekas ar nozares pārstāvjiem un dalās pieredzē ar citiem profesionāļiem. Uzņēmums piedalās arī lielākajos mājdzīvnieku pasākumos Baltijā, ieskaitot PetExpo un starptautisko mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādi ZooExpo. Šie pasākumi ir ne tikai lieliska iespēja demonstrēt mūsu jaunākos produktus un inovācijas, bet arī piedalīties nozares attīstībā un veicināt sabiedrības informētību par dzīvnieku labklājību un kopšanu.

 

Uzņēmuma nosaukumā ir iekļauts tā dibinātājas Aijas Rozenfeldes kaķenes vārds Berta, savukārt uzņēmuma siltumu un omulību, kā arī sajūtu par labu ēdienu un drošības sajūtu asociē ar vārdu “Nams”. Ar šādu emocionālu saikni mūsu klientiem vēlamies nodot vēstījumu, ka viņi vienmēr būs mīļi gaidīti Bertas Namā gan veicot pasūtījumus, gan uz ikdienišķu satikšanos un sirsnīgām sarunām pie gardas kafijas tases.